Ürün Görselleri

İlaçlama

HAŞERE İLAÇLAMA

Evinizde gördüğünüz bir adet haşere, karınca, kemirgen ve böcek aslında milyonlarcasının evinizde olduğuna işaret eder. Çünkü kemirgenler, böcekler, haşereler ve karıncalar çok çabuk çoğalır ve koloni halinde yaşarlar.

Bu haşereler, kemirgenler ve böcekler evlerimize birçok yol ile girebilirler. Kimi zaman plastik bir poşette, kimi zaman evcil hayvanımızın derisinde, kimi zamanda hava yolundan evimize ulaşırlar. Zerkon İlaçlama uzmanları evinizde ön inceleme yaparak evinizin riskli alanlarını belirler ve sizlerin alabileceği önlemleri sizlere bildirirler. Unutmayın ki evinizin temiz ve ferah olması bu tip canlıların yaşamadığına işaret değildir.

Haşere ilaçlama profesyonellik isteyen bir işlemdir. Her haşere türüne uygun ilaçlarımız ile sizlerin sorunlarınızı ortadan kaldırabiliriz.

KEMİRGEN İLAÇLAMASI

Kemirgenler dışkı ve salyaları ile haşereleri bulundukları ortamlara yayan pis hayvanlardır. Bu hayvanların insanların yaşadıkları alanlara girmesi sonucu birçok salgın hastalık baş gösterebilir. Bu nedenle kemirgen ilaçlama çok önemli bir konudur.

Fareler değişen günümüz şartlarında hormonel değişikliklere uğrayarak boy ve ebatlarında büyümeler oluşturmuştur. Bunun yanında taşıdıkları virüsler daha akıllı ve etkili olmuştur. Farelerin ilaçlanmasında tüm bu etkenler göz önüne alınarak en etkili ilaçlar ile ilaçlama yapılmalıdır.

KAPALI ALAN İLAÇLAMASI

Kapalı alanlar haşerelere, farelere ve böceklere kimi zaman yuva görevi görürler. İnsan sağlığı açısından zararlı olan bu varlıklar birçok salgın hastalığa davetiye çıkarırlar.

Kapalı alanlarda insan yaşamını ve sağlığını insanların yaşam alanlarında verdikleri zararlar ile tehdit eden bu canlılar ortadan kaldırılması gereken büyük sorunlardır. Zamanında bir müdahale eğer gelmez is bu canlılar sayesinde dünya çapına etki edebilecek salgın hastalıklar bile çoğalabilir.

Sizler evlerinizde bu önlemleri almak için Zerkon İlaçlama‘dan yardım alabilirsiniz.

Zerkon İlaçlama’nın kapalı alanlar kategorisinde yer alan ilaçlama alanları;

 • Hastaneler
 • Okullar
 • Oteller
 • Bankalar
 • Restorantlar
 • Alışveriş Merkezleri
 • Tesisler
 • Cafeler
 • İş Merkezleri
 • Laboratuvarlar
 • Sağlık Kurumları
 • Gıda İşletmeleri
 • Sosyal Tesisler
 • Fabrikalar
 • Depolar
 • Apartmanlar
 • Ev ve Daireler
 • Yem Fabrikaları
 • Villalar

AÇIK ALAN İLAÇLAMASI

Bahçelerinize, tarım alanlarınıza kemirgenlerin ve haşerelerin saldırmasından mı çekiniyorsunuz?

Belki de bahçenizi ve tarım alanlarınızı şimdiden heşereler, böcekler ve kemirgenler  istila etti. Bu gibi birçok sorunun çözümü artık çok kolay.

Zerkon İlaçlama park, bahçe, tarım alanı, sosyal tesislerin yani her türlü açık alanın haşere ilaçlamasını etkili ilaçlar kullanarak hiçbir doğa canlısına ve çevreye zarar vermeden gerçekleştiriyor. Sizlerde bahçelerinizde rahat rahat ürün yetiştirebilmek ve ailecek huzurlu olabilmek için Zerkon İlaçlama‘yı arayınız.

SİVRİSİNEK İLAÇLAMASI

Sivrisinekler yapıları gereği kendi ağırlıklarının 6 katı kan depo edebilen bir karın sistemine sahiptir ve tabiki de bu kanı taşıyabilen güçlü bir kanat sistemine. İnsanlardan kan emerken sivrisinekler o kadar ustadırlar ki vücudumuza enjekte ettikleri salgıları sayesinde neredeyse hiç ağrı veya sızı hissetmeyiz. İşte bu salgılar vücudumuza zararlı maddelerinde girişidir. Bir başka canlıdan aldığı hastalığı ve mikrobu bize bulaştırılar.

Sivrisinekler bizlere hangi hastalıkları bulaştırabilir? Bilinen en zararlı hastalığı sarıhumma ve sıtmadır. Ortaçağ’da birçok kişi sarıhumma ve sıtma virüsünden can vermiştir.

Sivrisineklerin ilaçlanmasında çok profesyonel olunmalıdır. Aksi taktirde ekolojik bir denge bozulabilir ve tüm doğa bundan zarar görebilir. Sivrisinekler ile başedebilmek için Zerkon İlaçlama‘yı seçin.

FÜMİGASYON

Bitkilerde, depolanan ürünlerde ve nakliyat işlemlerinde meydana gelen haşere ve böcek sangınlarını önlemek amacı ile ortama kuvvetli gazlar ve kimyasallar vermek ve belirli süre ile bu gazı o ortamda korumak gerekmektedir. Yapılan bu işleme fümigasyon denir.

Depolardaki gıda ve tarım maddelerine, nakliyat ürünlerine zarar verebilirler bu canlılar. Fakat fümigasyon sayesinde her noktaya bu gazlar ulaşır ve her evredeki canlılara etki ederler.

Genellikle ambar, depo alanı, gemi ve konteyner ilaçlamasında tercih edilen bir yöntemdir. Büyük çaplı bir haşere sorunu yaşıyorsanız sizleri Zerkon İlaçlama’nın uzmanlığı ile buluşmaya çağırıyoruz.

PARK VE BAHÇE İLAÇLAMASI

Park ve bahçelerde çocuklarımız ile sevdiklerimi ile huzur ve mutluluk dolu anlar geçiririz. Fakat oluşabilecek bir haşere saldırısı bu huzurumuzu ve mutluluğumuzu yarıda bırakabilir.

Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için Erten İlaçlama‘nın uzmanlığından yararlanarak detaylı bir haşere ilaçlama uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Eğer haşereler ile başınız dertte ise sizleri Zerkon İlaçlama’nın yılların tecrübesi ile çözüm bulmaya bekliyoruz.

Haşere varsa çözüm de var!

DEZENFEKSİYON

Kapalı ve açık alanlarda bulunan cansız objelerin tüm haşere, patojen, böcek ve microorganizmalardan kurtarılma işlemidir.

Dezenfeksiyon sayesesinde ortamdaki tüm zararlı canlılardan kurtulunur. Tam anlamı ile hijyen sağlanmış olur.

HIZLI TEKLİF AL

 

İLETİŞİM

Beyhekim Mh. Şafak Cd. No:69/B Selçuklu/KONYA

info@zerkontemizlik.com
0332 358 05 05
0542 763 42 42
0332 358 05 05

BİZ SİZİ ARAYALIM

Uzman arkadaşlarımız sizi arayarak, sizin için uygun temizlik şeklini belirlesinler.

© Coypright 2017 Zerkon Temizlik All Rights Reserved.